Askerde Kargo Gönderme

Birçok asker adayının merak ettiği en önemli konulardan biri de askerde kargo gönderme durumudur. Aslında bu durum, siz askere gitmeden önce belki de aklınızda hiç yoktu, ancak oraya gittiğinizde muhakkak aklınıza gelecektir. Bunun birçok sebebi vardır. Bu sebeplere birazdan değineceğiz ve bu sebeplerin meydana gelmesi durumunda nasıl ve ne şekilde kargo gönderebileceğinize göz atacağız. İşte tüm yönleri ile askerde kargo gönderme…

 

Askerde Kargo Gönderme Sebepleri

Herhangi bir eşyanızı fazlalık olarak yanınıza aldıysanız ve ağırlık olmaması açısından göndermek istiyorsanız, kargo ile yollayabilirsiniz. Ya da önemli ve değerli bir eşyanızı kendinizle getirdiğinizi düşünüyor ve bu eşyayı tekrar adresinize göndermek istiyorsanız, bu durumda da kargo tercihinizi kullanabilirsiniz. Ya da akıllı telefonunuzu içeri koyabileceğinizi düşünürken yolunda gitmeyen durumlardan dolayı tekrar yollamak istediğinizde de kargoyu kullanabilirsiniz. Kısacası birçok sebep, sizin kargoyu kullanmanıza neden olabilir. Peki böyle bir durumda ne yapmak gerekir? İşte yanıtı….

 

Nizamiye Kapısının Önünde PTT Bulunmaktadır

Siz nizamiye kapısının içine girer girmez, PTT araçları sizleri bekliyor olacaktır. Normal mesai saatleri içerisinde dilediğiniz saatte bu PTT şubelerini kargo amacı ile kullanabilirsiniz. Bunun için sizden ödeme almaktadırlar. Bu yüzden göndereceğiniz eşyanın ağırlığını iyi hesaplamanız gerekir. Bununla birlikte, özellikle akıllı cihazınızı PTT aracılığı ile yollayabilirsiniz.

Aynı zamanda PTT, size gelen kargoların size ulaştırılmasında da aynı şekilde çalışmaktadır.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*